sloganfornest.cz

logoslogan

ROLETY

S použitím moderních materiálů jako jsou hliník, jsou naše rolety součástí dnešního moderního designu. Hliníkové profily a široký výběr látek jakož i produktů, Vám zajistí, že si svůj domov zařídil podle svých představ. V nabídce 9 typů běžných látek a 4 typy látek den a noc.
Rolety MINI - bez nutnosti vrtání, zavěšením přímo na křídlo okna.
Rolety SWING - montovaná přímo na okno. Látka je hned u skla, vedená v bočních hliníkových lištách.
Rolety SOLID - montovaná na stěnu, nebo na strop. Roleta určená na velké plochy. Látka je volně navinuta.
Rolety NOBLE - montovaná na stěnu, nebo na strop. Určená na velké plochy. Látka je navinuta v boxu.
Rolety R-LITE - určeny pro střešní okna. Vrcholová kvalita Isotra Quality.

 

Rolety

Nudí Vás už běžné žaluzie? Hledáte něco, co Vám zastíní interiér a zároveň zútulní bydlení? V naší nabídce najdete nejširší výběr rolet na českém internetu. Rolety MINI, SWING, SOLID a NOBLE - vybere si opravdu každý. Pro rolety MINI máme v nabídce až 7 běžných typů látek v 114 barevných provedeních a 3 typy látek den a noc v 29 barvách.
Rolety SWING, SOLID a NOBLE mají v nabídce 9 typů běžných látek v 154 barvách a 4 typy látek s provedením den a noc se 43 barevnými provedeními.

Výhody rolet

  • Snadná montáž a údržba
  • Široká paleta látek
  • Pocit tepla domova
  • Možnost výběru běžných, zatemňující, thermo látek a provedení den a noc
  • Snižují teplotu interiéru

Rolety MINI

Nejlevnější a z celého sortimentu rolet nejjednodušší montáž. Provedení s vodícím lankem nebo bez něj (volně visící). Při otvíravých oknech stačí rolety pouze pověsit na na křídlo. Tehdy doporučujeme zvolit si provedení s lankem, aby Vám při otevírání drželi rolety na okně. Pokud máte okno neotvíravé, musíte držáky navrtat, případně pokud roleta není příliš těžká, dá se držák i nalepit.

SWING

Nejoblíbenější rolety prodávané na našem e-shopu. Jejich největší výhodou je, že se montují přímo na okno a spolu s vodícími lištami, které vymezují látku, aby se při otevírání okna roleta nepohybovala, zastíní celé sklo bez průsvitu. Nejmodernější designový prvek, který se stane dominantou Vašeho okna i celé místnosti. Prohlédněte si náš videonávod a uvidíte, jaké je to snadné.

SOLID

Určeny pro zastínění velkých ploch. Maximální šířka rolety až 2000mm (2m) a výška až 3000mm (3m). Díky tyči s průměrem 38mm mají dostatečnou nosnost, a tak dokážou snést i opravdu velkou váhu látky. Montáž je možná na stěnu i do stropu díky univerzálním klipům.

NOBLE

Stejně jak rolety SOLID jsou určeny na zastínění velkých oken. Zepředu disponují dizajnovým krycím BOXem, kterým je zakryt hřídel. Do krycího boxu se však navine méně látky, proto je maximální výška rolety omezena do výše 2500mm (2,5m). Osazení je možné jak na stěnu, tak i na strop.

R-LITE

Střešní rolety prodávané po celé Evropě. Vyráběné Českým výrobcem Isotra a.s. Hliníkové boční lišty, které vedou látku v drážce, zabraňují prosvítají po stranách. Levné látky jiných výrobců se zvyknou vlivem intenzivního slunečního záření rozpínat a časem trhat. Rolety R-LITE mají látky, které tyto podmínky perfektně zvládají a mají tak dlouholetou trvanlivost. Ideální řešení při prohřívání podkrovních prostorů, jsou látky THERMO, které mají z vnější strany odrážecí vrstvu. Zabraňuje to přehřívání interiéru. Tato látka je zároveň s efektem BLACKOUT, což znamená, že nepropouští žádné světlo do Vašeho domova.

E-shop zaluzieweb.cz

Na našem e-shopu si vybere opravdu každý. Díky dlouholetým zkušenostem a partnerství s největšími výrobci v oblasti stínící techniky Vám umíme nabídnout nejširší sortiment interiérového stínění. S pomocí našich profesionálních videonávodů dokážete jednotlivé produkty zaměřit i namontovat svépomocí a nemusíte volat montéra, který Vám celou realizaci prodraží. Nezřídka tak víte ušetřit až 50% celkových nákladů.