Naposledy prohlížené

telefonne cisloemaildarkydoprava


Sedací vaky - MAXI - polyester

Cena 1 999
Původní cena 2 498.75
Sleva 20 %
Cena bez DPH 1 652.07
Záruční doba 24 měsíců
Výrobce Furini
Kód produktu SVAK/P/MAXI
Dostupnost Výroba na zakázku do 7 dnů
KS

Popis:

Sedací vaky MAXI patří díky své velikosti 570 litrů mezi veliké sedací vaky. Jsou vyráběny z polyesteru, který je velmi jednoduchý na údržbu. Vhodné i do exteriérových prostor jako jsou balkony, terasy nebo i k bazénem. Často jsou používány v moderních prostorách, barech, ale i ve stylově zařízených kancelářích a officech.

  • Materiál: Polyester
  • Základna: 140 cm
  • Výška: 70 cm
  • Objem: 570 l

Náplň vaku:

Sedací vak je naplněn polystyrenovými kuličkami o průměru 3-4 mm. Kuličky jsou měkké a dokáží se přizpůsobovat polohám sezení. Náplň je antialegrická.

Návod na údržbu:

Polyesterové sedací vaky se při běžném zašpinění čistí jemným zubním kartáčkem a na to určeným čistícím prostředkem. Kartáček nejprve namočte do mýdlové vody a pak kroutivý pohyby odstraňte vzniklé nečistoty. Nepoužívejte zbytečně hodně vody, aby vak nepromokl. Po vyčištění povrch osušte suchým hadříkem. V případě náročných nečistot použijte čisticí prostředky na čištění textilií v automobilech. Případně můžete vak odzipsovat a potah vaku ručně namáčet s čisticím prostředkem bez použití pračky. Polyester je citlivý na vysoké teploty, proto pokud byste se ho také rozhodli prát, použijte program s nízkou teplotou.


Opište bezpečnostní kód:   
nový kód