tel. (+420) 775 096 620 (prac. dny 7:30-15:30)

logo

tel. (+420) 775 096 620 (prac. dny 7:30-15:30)

 
Produkty

Rolety SWING LITE - v kazetě

Rolety z designové rodiny SWING se těší velké popularitě. Právě proto v naší nabídce naleznete i levnější variantu vyráběnu z kvalitních PVC profilů - SWING LITE. Na první pohled vypadají stejně jako rolety SWING, rozdíl je jenom v použitém materiály. Kdo má doma plastová okna, ví, že i plast může být kvalitní. Díky elegantnímu hornímu boxu a bočním vymezovacím profilům, rolety působí jako součást okna.
Naše rolety dodáváme již ve složeném stavu s kompletním montážním příslušenstvím. Na jejich montáž potřebujete provést jen pár kroků. Shlédněte si v našem videonávodu, jaké to je jednoduché. Celá montáž Vám nezabere ani 5 minut.

Na rozdíl od mnoha jiných e-shopů, my rolety přímo vyrábíme a tedy víme flexibilně reagovat na požadavky našich zákazníků. Díky tomu si od nás můžete objednat rolety zcela na míru. Používáme pouze kvalitní látky a komponenty, které jsou časem ověřené a dlouhodobě žádané. Na rozdíl od jiných prodejců, u nás je použití kvalitních materiálů na prvním místě. Pro rolety SWING LITE jsme použili kvalitní PVC profily, stejně jako znáte u plastových oken.

V naší nabídce najdete mnoho barev a typů látek. Jednotlivé typy látek se dělí na běžné látky, zatemňující (blackout) látky, thermo zatemňující (thermo blackout) látky a oblíbené den a noc látky.
Rolety den a noc jsou v současnosti nejvíce vyhledávaným produktem interiérových doplňků na okna. Jejich největší výhodou je regulace propustnosti světla.

rolety swing

Rychlá navigace k hledanému produktu: klikněte prosím na výběr

Látková / Den a noc:
Seřadit: Názvu | Ceny | Doporučení

Roleta SWING LITE - běžná látka - EDEN - 40% do 3-5 prac. dnů 355 Kč (591.67 Kč) Roleta SWING LITE - běžná látka - EDEN Rolety s bočními lištami a elegantním boxem. Tyto profily jsou vyráběny z kvalitního PVC. Právě boční profily zamezují bočním průsvitem a rolety tak Roleta SWING LITE - neprůhledná látka - MADAGASKAR BLACKOUT - 40% do 3-5 prac. dnů 415 Kč (691.67 Kč) Roleta SWING LITE - neprůhledná látka - MADAGASKAR BLACKOUT Rolety s bočními lištami a elegantním boxem. Tyto profily jsou vyráběny z kvalitního PVC. Právě boční profily zamezují bočním průsvitem a rolety tak Roleta SWING LITE - termo látka - MADAGASKAR THERMO - 40% do 3-5 prac. dnů 465 Kč (775 Kč) Roleta SWING LITE - termo látka - MADAGASKAR THERMO Rolety s bočními lištami a elegantním boxem. Tyto profily jsou vyráběny z kvalitního PVC. Právě boční profily zamezují bočním průsvitem a rolety tak Roleta SWING LITE - látka den a noc - ZAKYNTHOS - 40% do 3-5 prac. dnů 455 Kč (758.33 Kč) Roleta SWING LITE - látka den a noc - ZAKYNTHOS Rolety s bočními lištami a elegantním boxem. Tyto profily jsou vyráběny z kvalitního PVC. Právě boční profily zamezují bočním průsvitem a rolety tak Roleta SWING LITE - látka den a noc - MAURÍCIUS - 40% do 3-5 prac. dnů 565 Kč (941.67 Kč) Roleta SWING LITE - látka den a noc - MAURÍCIUS Rolety s bočními lištami a elegantním boxem. Tyto profily jsou vyráběny z kvalitního PVC. Právě boční profily zamezují bočním průsvitem a rolety tak Roleta SWING LITE - látka den a noc - BAHAMA - 40% do 3-5 prac. dnů 515 Kč (858.33 Kč) Roleta SWING LITE - látka den a noc - BAHAMA Rolety s bočními lištami a elegantním boxem. Tyto profily jsou vyráběny z kvalitního PVC. Právě boční profily zamezují bočním průsvitem a rolety tak Roleta SWING LITE - látka den a noc - MIAMI - 40% do 3-5 prac. dnů 515 Kč (858.33 Kč) Roleta SWING LITE - látka den a noc - MIAMI Rolety s bočními lištami a elegantním boxem. Tyto profily jsou vyráběny z kvalitního PVC. Právě boční profily zamezují bočním průsvitem a rolety tak