tel. (+420) 775 096 620 (prac. dny 7:30-15:30)

logo

tel. (+420) 775 096 620 (prac. dny 7:30-15:30)

 

Rolety SWING LITE - v kazetě

Rolety z designové rodiny SWING se těší velké popularitě. Právě proto v naší nabídce naleznete i levnější variantu vyráběnu z kvalitních PVC profilů - SWING LITE. Na první pohled vypadají stejně jako rolety SWING, rozdíl je jenom v použitém materiály. Kdo má doma plastová okna, ví, že i plast může být kvalitní. Díky elegantnímu hornímu boxu a bočním vymezovacím profilům, rolety působí jako součást okna.
Naše rolety dodáváme již ve složeném stavu s kompletním montážním příslušenstvím. Na jejich montáž potřebujete provést jen pár kroků. Shlédněte si v našem videonávodu, jaké to je jednoduché. Celá montáž Vám nezabere ani 5 minut.

Na rozdíl od mnoha jiných e-shopů, my rolety přímo vyrábíme a tedy víme flexibilně reagovat na požadavky našich zákazníků. Díky tomu si od nás můžete objednat rolety zcela na míru. Používáme pouze kvalitní látky a komponenty, které jsou časem ověřené a dlouhodobě žádané. Na rozdíl od jiných prodejců, u nás je použití kvalitních materiálů na prvním místě. Pro rolety SWING LITE jsme použili kvalitní PVC profily, stejně jako znáte u plastových oken.

V naší nabídce najdete mnoho barev a typů látek. Jednotlivé typy látek se dělí na běžné látky, zatemňující (blackout) látky, thermo zatemňující (thermo blackout) látky a oblíbené den a noc látky.
Rolety den a noc jsou v současnosti nejvíce vyhledávaným produktem interiérových doplňků na okna. Jejich největší výhodou je regulace propustnosti světla.

rolety swing

Nevíte si vybrat látku? Nechte si poslat vzorky látek ZDARMA.vozky latek zdarma

Filtr
Typ látky
Cena
Roleta SWING LITE - běžná látka - EDEN- 40%do 3-5 prac. dnů355 Kč 591.67 KčRoleta SWING LITE - běžná látka - EDENRolety s bočními lištami a elegantním boxem. Tyto profily jsou vyráběny z kvalitního PVC. Právě boční profily zamezují bočním průsvitem a rolety tak Roleta SWING LITE - neprůhledná látka - MADAGASKAR BLACKOUT- 40%do 3-5 prac. dnů415 Kč 691.67 KčRoleta SWING LITE - neprůhledná látka - MADAGASKAR BLACKOUTRolety s bočními lištami a elegantním boxem. Tyto profily jsou vyráběny z kvalitního PVC. Právě boční profily zamezují bočním průsvitem a rolety tak Roleta SWING LITE - termo látka - MADAGASKAR THERMO- 40%do 3-5 prac. dnů465 Kč 775 KčRoleta SWING LITE - termo látka - MADAGASKAR THERMORolety s bočními lištami a elegantním boxem. Tyto profily jsou vyráběny z kvalitního PVC. Právě boční profily zamezují bočním průsvitem a rolety tak Roleta SWING LITE - látka den a noc - ZAKYNTHOS- 40%do 3-5 prac. dnů455 Kč 758.33 KčRoleta SWING LITE - látka den a noc - ZAKYNTHOSRolety s bočními lištami a elegantním boxem. Tyto profily jsou vyráběny z kvalitního PVC. Právě boční profily zamezují bočním průsvitem a rolety tak Roleta SWING LITE - látka den a noc - MAURÍCIUS- 40%do 3-5 prac. dnů565 Kč 941.67 KčRoleta SWING LITE - látka den a noc - MAURÍCIUSRolety s bočními lištami a elegantním boxem. Tyto profily jsou vyráběny z kvalitního PVC. Právě boční profily zamezují bočním průsvitem a rolety tak Roleta SWING LITE - látka den a noc - BAHAMA- 40%do 3-5 prac. dnů515 Kč 858.33 KčRoleta SWING LITE - látka den a noc - BAHAMARolety s bočními lištami a elegantním boxem. Tyto profily jsou vyráběny z kvalitního PVC. Právě boční profily zamezují bočním průsvitem a rolety tak Roleta SWING LITE - látka den a noc - MIAMI- 40%do 3-5 prac. dnů515 Kč 858.33 KčRoleta SWING LITE - látka den a noc - MIAMIRolety s bočními lištami a elegantním boxem. Tyto profily jsou vyráběny z kvalitního PVC. Právě boční profily zamezují bočním průsvitem a rolety tak