tel. (+420) 775 096 620 (prac. dny 7:30-15:30)

logo

tel. (+420) 775 096 620 (prac. dny 7:30-15:30)

 

Rolety SWING - v kazetě

Kdo chce kvalitu ten ji může mít. Hliníkový horní box a hliníkové boční vymezovací profily zaručují jednoznačně vysokou kvalitu. Právě boční profily zamezují bočnímu průsvitu a rolety tak působí jako součást okna.
Naše rolety dodáváme již ve složeném stavu s kompletním montážním příslušenstvím. Na jejich montáž potřebujete provést jen pár kroků. Shlédněte si v našem videonávodu, jaké to je jednoduché. Celá montáž Vám nezabere ani 5 minut.

Na rozdíl od mnoha jiných e-shopů, my rolety přímo vyrábíme a tedy víme flexibilně reagovat na požadavky našich zákazníků. Díky tomu si od nás můžete objednat rolety zcela na míru. Používáme pouze kvalitní látky a komponenty, které jsou časem ověřené a dlouhodobě žádané. Na rozdíl od jiných prodejců, u nás je použití kvalitních materiálů na prvním místě. Všechny profily jsou vyráběny z hliníku.

V naší nabídce najdete mnoho barev a typů látek. Jednotlivé typy látek se dělí na běžné látky, zatemňující (blackout) látky, thermo zatemňující (thermo blackout) látky a oblíbené den a noc látky.
Rolety den a noc jsou v současnosti nejvíce vyhledávaným produktem interiérových doplňků na okna. Jejich největší výhodou je regulace propustnosti světla.

rolety swing

Nevíte si vybrat látku? Nechte si poslat vzorky látek ZDARMA.vozky latek zdarma

Filtr
Typ látky
Cena
Roleta SWING - běžná látka - EDEN- 40%do 3-5 prac. dnů455 Kč 758.33 KčRoleta SWING - běžná látka - EDENRolety s hliníkovými bočními lištami a elegantním horním boxem. Právě boční profily zamezují bočnímu průsvitu a rolety tak působí jako součást okna. Roleta SWING - neprůhledná látka - MADAGASKAR BLACKOUT- 40%do 3-5 prac. dnů495 Kč 825 KčRoleta SWING - neprůhledná látka - MADAGASKAR BLACKOUTRolety s hliníkovými bočními lištami a elegantním horním boxem. Právě boční profily zamezují bočnímu průsvitu a rolety tak působí jako součást okna. Roleta SWING - termo látka - MADAGASKAR THERMO- 40%do 3-5 prac. dnů575 Kč 958.33 KčRoleta SWING - termo látka - MADAGASKAR THERMORolety s hliníkovými bočními lištami a elegantním horním boxem. Právě boční profily zamezují bočnímu průsvitu a rolety tak působí jako součást okna. Roleta SWING - látka den a noc - ZAKYNTHOS- 40%do 3-5 prac. dnů535 Kč 891.67 KčRoleta SWING - látka den a noc - ZAKYNTHOSRolety den a noc s hliníkovými bočními lištami a elegantním horním boxem. Právě boční profily zamezují bočnímu průsvitu a rolety tak působí jako Roleta SWING - látka den a noc - MAURÍCIUS- 40%do 3-5 prac. dnů635 Kč 1 058.33 KčRoleta SWING - látka den a noc - MAURÍCIUSRolety den a noc s hliníkovými bočními lištami a elegantním horním boxem. Právě boční profily zamezují bočnímu průsvitu a rolety tak působí jako Roleta SWING - látka den a noc - BAHAMA- 40%do 3-5 prac. dnů585 Kč 975 KčRoleta SWING - látka den a noc - BAHAMARolety den a noc s hliníkovými bočními lištami a elegantním horním boxem. Právě boční profily zamezují bočnímu průsvitu a rolety tak působí jako Roleta SWING - látka den a noc - MIAMI- 40%do 3-5 prac. dnů585 Kč 975 KčRoleta SWING  - látka den a noc - MIAMIRolety den a noc s hliníkovými bočními lištami a elegantním horním boxem. Právě boční profily zamezují bočnímu průsvitu a rolety tak působí jako