tel. (+420) 775 096 620 (prac. dny 7:30-15:30)

 

 

Rolety SWING - v kazetě

Kdo chce kvalitu ten ji může mít. Hliníkový horní box a hliníkové boční vymezovací profily zaručují jednoznačně vysokou kvalitu. Právě boční profily zamezují bočnímu průsvitu a rolety tak působí jako součást okna.
Naše rolety dodáváme již ve složeném stavu s kompletním montážním příslušenstvím. Na jejich montáž potřebujete provést jen pár kroků. Shlédněte si v našem videonávodu, jaké to je jednoduché. Celá montáž Vám nezabere ani 5 minut.

Na rozdíl od mnoha jiných e-shopů, my rolety přímo vyrábíme a tedy víme flexibilně reagovat na požadavky našich zákazníků. Díky tomu si od nás můžete objednat rolety zcela na míru. Používáme pouze kvalitní látky a komponenty, které jsou časem ověřené a dlouhodobě žádané. Na rozdíl od jiných prodejců, u nás je použití kvalitních materiálů na prvním místě. Všechny profily jsou vyráběny z hliníku. Někteří jiní prodejci používají právě tyto profily plastové.

V naší nabídce najdete mnoho barev a typů látek. Jednotlivé typy látek se dělí na běžné látky, zatemňující (blackout) látky, thermo zatemňující (thermo blackout) látky a oblíbené den a noc látky.
Rolety den a noc jsou v současnosti nejvíce vyhledávaným produktem interiérových doplňků na okna. Jejich největší výhodou je regulace propustnosti světla.

rolety swing

Seřadit: Názvu | Ceny | Doporučení

- 40% do 5-7 prac. dnů 445 Kč (741.67 Kč) Roleta SWING - běžná látka - EDEN Roleta SWING - běžná látka - EDEN Rolety s hliníkovými bočními lištami a elegantním horním boxem. Právě boční profily zamezují bočnímu průsvitu a rolety tak působí jako součást okna. - 40% do 5-7 prac. dnů 485 Kč (808.33 Kč) Roleta SWING - neprůhledná látka - MADAGASKAR BLACKOUT Roleta SWING - neprůhledná látka - MADAGASKAR BLACKOUT Rolety s hliníkovými bočními lištami a elegantním horním boxem. Právě boční profily zamezují bočnímu průsvitu a rolety tak působí jako součást okna. - 40% do 5-7 prac. dnů 575 Kč (958.33 Kč) Roleta SWING - látka den a noc - MIAMI Roleta SWING  - látka den a noc - MIAMI Rolety den a noc s hliníkovými bočními lištami a elegantním horním boxem. Právě boční profily zamezují bočnímu průsvitu a rolety tak působí jako - 40% do 5-7 prac. dnů 575 Kč (958.33 Kč) Roleta SWING - látka den a noc - BAHAMA Roleta SWING - látka den a noc - BAHAMA Rolety den a noc s hliníkovými bočními lištami a elegantním horním boxem. Právě boční profily zamezují bočnímu průsvitu a rolety tak působí jako - 40% do 5-7 prac. dnů 575 Kč (958.33 Kč) Roleta SWING - termo látka - MADAGASKAR THERMO Roleta SWING - termo látka - MADAGASKAR THERMO Rolety s hliníkovými bočními lištami a elegantním horním boxem. Právě boční profily zamezují bočnímu průsvitu a rolety tak působí jako součást okna. - 40% do 5-7 prac. dnů 615 Kč (1 025 Kč) Roleta SWING - látka den a noc - MAURÍCIUS Roleta SWING - látka den a noc - MAURÍCIUS Rolety den a noc s hliníkovými bočními lištami a elegantním horním boxem. Právě boční profily zamezují bočnímu průsvitu a rolety tak působí jako