tel. (+420) 775 096 620 (prac. dny 7:30-15:30)

logo

tel. (+420) 775 096 620 (prac. dny 7:30-15:30)

 
Produkty

Rolety SWING - v kazetě

Kdo chce kvalitu ten ji může mít. Hliníkový horní box a hliníkové boční vymezovací profily zaručují jednoznačně vysokou kvalitu. Právě boční profily zamezují bočnímu průsvitu a rolety tak působí jako součást okna.
Naše rolety dodáváme již ve složeném stavu s kompletním montážním příslušenstvím. Na jejich montáž potřebujete provést jen pár kroků. Shlédněte si v našem videonávodu, jaké to je jednoduché. Celá montáž Vám nezabere ani 5 minut.

Na rozdíl od mnoha jiných e-shopů, my rolety přímo vyrábíme a tedy víme flexibilně reagovat na požadavky našich zákazníků. Díky tomu si od nás můžete objednat rolety zcela na míru. Používáme pouze kvalitní látky a komponenty, které jsou časem ověřené a dlouhodobě žádané. Na rozdíl od jiných prodejců, u nás je použití kvalitních materiálů na prvním místě. Všechny profily jsou vyráběny z hliníku.

V naší nabídce najdete mnoho barev a typů látek. Jednotlivé typy látek se dělí na běžné látky, zatemňující (blackout) látky, thermo zatemňující (thermo blackout) látky a oblíbené den a noc látky.
Rolety den a noc jsou v současnosti nejvíce vyhledávaným produktem interiérových doplňků na okna. Jejich největší výhodou je regulace propustnosti světla.

rolety swing

Nevíte si vybrat látku? Nechte si poslat vzorky látek ZDARMA.vozky latek zdarma

Seřadit: Názvu | Ceny | Doporučení

Roleta SWING - běžná látka - EDEN - 40% do 3-5 prac. dnů 455 Kč (758.33 Kč) Roleta SWING - běžná látka - EDEN Rolety s hliníkovými bočními lištami a elegantním horním boxem. Právě boční profily zamezují bočnímu průsvitu a rolety tak působí jako součást okna. Roleta SWING - neprůhledná látka - MADAGASKAR BLACKOUT - 40% do 3-5 prac. dnů 495 Kč (825 Kč) Roleta SWING - neprůhledná látka - MADAGASKAR BLACKOUT Rolety s hliníkovými bočními lištami a elegantním horním boxem. Právě boční profily zamezují bočnímu průsvitu a rolety tak působí jako součást okna. Roleta SWING - termo látka - MADAGASKAR THERMO - 40% do 3-5 prac. dnů 575 Kč (958.33 Kč) Roleta SWING - termo látka - MADAGASKAR THERMO Rolety s hliníkovými bočními lištami a elegantním horním boxem. Právě boční profily zamezují bočnímu průsvitu a rolety tak působí jako součást okna. Roleta SWING - látka den a noc - ZAKYNTHOS - 40% do 3-5 prac. dnů 535 Kč (891.67 Kč) Roleta SWING - látka den a noc - ZAKYNTHOS Rolety den a noc s hliníkovými bočními lištami a elegantním horním boxem. Právě boční profily zamezují bočnímu průsvitu a rolety tak působí jako Roleta SWING - látka den a noc - MAURÍCIUS - 40% do 3-5 prac. dnů 635 Kč (1 058.33 Kč) Roleta SWING - látka den a noc - MAURÍCIUS Rolety den a noc s hliníkovými bočními lištami a elegantním horním boxem. Právě boční profily zamezují bočnímu průsvitu a rolety tak působí jako Roleta SWING - látka den a noc - BAHAMA - 40% do 3-5 prac. dnů 585 Kč (975 Kč) Roleta SWING - látka den a noc - BAHAMA Rolety den a noc s hliníkovými bočními lištami a elegantním horním boxem. Právě boční profily zamezují bočnímu průsvitu a rolety tak působí jako Roleta SWING - látka den a noc - MIAMI - 40% do 3-5 prac. dnů 585 Kč (975 Kč) Roleta SWING  - látka den a noc - MIAMI Rolety den a noc s hliníkovými bočními lištami a elegantním horním boxem. Právě boční profily zamezují bočnímu průsvitu a rolety tak působí jako