tel. (+420) 775 096 620 (prac. dny 7:30-15:30)

logo

tel. (+420) 775 096 620 (prac. dny 7:30-15:30)

 

Rolety MINI - otevřený systém

Nejlevnější a nejznámější rolety na trhu. Nevrtáte a nepoškozujete si Vaše okno. Jednoduše si je na okno zavěsíte nebo nalepíte.
Rolety od nás dodáváme již ve složeném stavu s kompletním montážním příslušenstvím. Na jejich montáž potřebujete provést jen pár kroků. Shlédněte si v našem videonávodu, jaké to je jednoduché. Celá montáž Vám nezabere ani 5 minut.

Na rozdíl od mnoha jiných e-shopů, my rolety přímo vyrábíme a tedy víme flexibilně reagovat na požadavky našich zákazníků. Díky tomu si od nás můžete objednat rolety zcela na míru, ne jenom v předdefinovaných velikostech. Používáme pouze kvalitní látky a komponenty, které jsou časem ověřené a dlouhodobě žádané. Na rozdíl od jiných prodejců, od nás máte záruku použití kvalitních materiálů na prvním místě. Rolety den a noc vyrábíme s kovovým zadním profilem, aby byla roleta na okně opravdu pevná. Někteří jiní prodejci používají tento profil plastový.

V naší nabídce najdete mnoho barev a typů látek. Jednotlivé typy látek se dělí na běžné látky, zatemňující (blackout) látky, thermo zatemňující (thermo blackout) látky a oblíbené den a noc látky.
Rolety den a noc jsou v současnosti nejvíce vyhledávaným produktem interiérových doplňků na okna. Jejich největší výhodou je regulace propustnosti světla.

rolety mini

Nevíte si vybrat látku? Nechte si poslat vzorky látek ZDARMA.vozky latek zdarma

Filtr
Typ látky
Cena
Roleta MINI - běžná látka - EDEN- 40%do 3-5 prac. dnů195 Kč 325 KčRoleta MINI - běžná látka - EDENRolety MINI jsou nejznámějším a nejlevnějším typem na trhu. Látky z nabídky Eden nabízejí pestrou barevnou kolekci. Roleta MINI - neprůhledná látka - MADAGASKAR BLACKOUT- 40%do 3-5 prac. dnů235 Kč 391.67 KčRoleta MINI - neprůhledná látka - MADAGASKAR BLACKOUTRolety MINI jsou nejznámějším a nejlevnějším typem na trhu. Látky z nabídky Madagaskar nabízejí pestrou barevnou kolekci a úplnou neprůhlednost (blackout). Roleta MINI - termo látka - MADAGASKAR THERMO- 40%do 3-5 prac. dnů255 Kč 425 KčRoleta MINI - termo látka - MADAGASKAR THERMORolety MINI jsou nejznámějším a nejlevnějším typem na trhu. Látky z nabídky Madagaskar thermo nabízejí pestrou barevnou kolekci a úplnou neprůhlednost Roleta MINI - látka den a noc - ZAKYNTHOS- 40%do 3-5 prac. dnů245 Kč 408.33 KčRoleta MINI - látka den a noc - ZAKYNTHOSRolety den a noc MINI jsou nejprodávanější na trhu. Látky z nabídky ZAKYNTHOS den a noc nabízejí pestrou barevnou kolekci. Roleta MINI - látka den a noc - MAURÍCIUS- 40%do 3-5 prac. dnů315 Kč 525 KčRoleta MINI - látka den a noc - MAURÍCIUSRolety den a noc MINI jsou nejprodávanější na trhu. Látky z nabídky Mauricius den a noc nabízejí drevoimitačnú barevnou kolekci. Roleta MINI - látka den a noc - BAHAMA- 40%do 3-5 prac. dnů295 Kč 491.67 KčRoleta MINI - látka den a noc - BAHAMARolety den a noc MINI jsou nejprodávanější na trhu. Látky z nabídky BAHAMA den a noc nabízejí pestrou barevnou kolekci. Roleta MINI - látka den a noc - MIAMI- 40%do 3-5 prac. dnů295 Kč 491.67 KčRoleta  MINI - látka den a noc - MIAMIRolety deň a noc MINI sú najpredávanejšie na trhu. Látky z ponuky Miami deň a noc ponúkajú decentnú farebnú kolekciu.