tel. (+420) 775 096 620 (prac. dny 7:30-15:30)

logo

tel. (+420) 775 096 620 (prac. dny 7:30-15:30)

 
Produkty

Rolety MINI - otevřený systém

Nejlevnější a nejznámější rolety na trhu. Nevrtáte a nepoškozujete si Vaše okno. Jednoduše si je na okno zavěsíte nebo nalepíte.
Rolety od nás dodáváme již ve složeném stavu s kompletním montážním příslušenstvím. Na jejich montáž potřebujete provést jen pár kroků. Shlédněte si v našem videonávodu, jaké to je jednoduché. Celá montáž Vám nezabere ani 5 minut.

Na rozdíl od mnoha jiných e-shopů, my rolety přímo vyrábíme a tedy víme flexibilně reagovat na požadavky našich zákazníků. Díky tomu si od nás můžete objednat rolety zcela na míru, ne jenom v předdefinovaných velikostech. Používáme pouze kvalitní látky a komponenty, které jsou časem ověřené a dlouhodobě žádané. Na rozdíl od jiných prodejců, od nás máte záruku použití kvalitních materiálů na prvním místě. Rolety den a noc vyrábíme s kovovým zadním profilem, aby byla roleta na okně opravdu pevná. Někteří jiní prodejci používají tento profil plastový.

V naší nabídce najdete mnoho barev a typů látek. Jednotlivé typy látek se dělí na běžné látky, zatemňující (blackout) látky, thermo zatemňující (thermo blackout) látky a oblíbené den a noc látky.
Rolety den a noc jsou v současnosti nejvíce vyhledávaným produktem interiérových doplňků na okna. Jejich největší výhodou je regulace propustnosti světla.

rolety mini

Nevíte si vybrat látku? Nechte si poslat vzorky látek ZDARMA.vozky latek zdarma

Seřadit: Názvu | Ceny | Doporučení

Roleta MINI - běžná látka - EDEN - 40% do 3-5 prac. dnů 215 Kč (358.33 Kč) Roleta MINI - běžná látka - EDEN Rolety MINI jsou nejznámějším a nejlevnějším typem na trhu. Látky z nabídky Eden nabízejí pestrou barevnou kolekci. Roleta MINI - neprůhledná látka - MADAGASKAR BLACKOUT - 40% do 3-5 prac. dnů 235 Kč (391.67 Kč) Roleta MINI - neprůhledná látka - MADAGASKAR BLACKOUT Rolety MINI jsou nejznámějším a nejlevnějším typem na trhu. Látky z nabídky Madagaskar nabízejí pestrou barevnou kolekci a úplnou neprůhlednost (blackout). Roleta MINI - termo látka - MADAGASKAR THERMO - 40% do 3-5 prac. dnů 255 Kč (425 Kč) Roleta MINI - termo látka - MADAGASKAR THERMO Rolety MINI jsou nejznámějším a nejlevnějším typem na trhu. Látky z nabídky Madagaskar thermo nabízejí pestrou barevnou kolekci a úplnou neprůhlednost Roleta MINI - látka den a noc - ZAKYNTHOS - 40% do 3-5 prac. dnů 355 Kč (591.67 Kč) Roleta MINI - látka den a noc - ZAKYNTHOS Rolety den a noc MINI jsou nejprodávanější na trhu. Látky z nabídky ZAKYNTHOS den a noc nabízejí pestrou barevnou kolekci. Roleta MINI - látka den a noc - MAURÍCIUS - 40% do 3-5 prac. dnů 405 Kč (675 Kč) Roleta MINI - látka den a noc - MAURÍCIUS Rolety den a noc MINI jsou nejprodávanější na trhu. Látky z nabídky Mauricius den a noc nabízejí drevoimitačnú barevnou kolekci. Roleta MINI - látka den a noc - BAHAMA - 40% do 3-5 prac. dnů 385 Kč (641.67 Kč) Roleta MINI - látka den a noc - BAHAMA Rolety den a noc MINI jsou nejprodávanější na trhu. Látky z nabídky BAHAMA den a noc nabízejí pestrou barevnou kolekci. Roleta MINI - látka den a noc - MIAMI - 40% do 3-5 prac. dnů 385 Kč (641.67 Kč) Roleta  MINI - látka den a noc - MIAMI Rolety deň a noc MINI sú najpredávanejšie na trhu. Látky z ponuky Miami deň a noc ponúkajú decentnú farebnú kolekciu.